Elektronik Sigara ve Likitleri konusunda bilgi alabileceğiniz tüm makaleler burada....

SMOK AL85’i Neden Tercih Etmelisiniz?

0

SMOK AL85’i Neden Tercih Etmelisiniz?

SMOK AL85 oldukça başarılı bir mod elektronik sigara modeli olarak karşımıza çıkıyor. Aslında SMOK AL 85 için, elektronik sigara dünyasında adı sık sık geçen bir cihaz. 85 Watt’a kadar çıkabilen bu başarılı mod elektronik sigara modelinin özelliklerine bakalım ve bu becerikli mod cihazı neden tercih etmelisiniz anlatmaya çalışalım. SMOK AL85‘i neden tercih etmelisiniz? Eğer siz de SMOK AL85‘i neden tercih etmelisiniz merak ediyorsanız, sözü daha da fazla uzatmadan başlayalım.

SMOK AL 85: TFV8 Tankı İle Güçlendirilmiş Bir Canavar

SMOK AL85, piyasada oldukça sevilen bir elektronik sigara modeli olan SMOK ALIEN’in küçük versiyonu. Bu küçük mod elektronik sigara, mod cihaz tercih etmek isteyen pek çok kullanıcının tercihi. Öncelikle Smok AL 85, firmanın “yeni” olarak tanımladığı bir mod cihaz. SMOK AL85‘in 3 ml’lik mütevazı bir likit tankı bulunuyor. SMOK AL85’in kutusundan çıkan sub – ohm coil atomizerler cihazın son derece rahat bir şekilde yüksek yoğunluklu buhar elde etmesini sağlıyor.

SMOKE AL 85 aynı zamanda 85 Watt’a kadar çıkabilen bir mod elektronik sigara modeli. SMOKE AL 85 bir adet 18650 pil ile çalışıyor. 18650 pil SMOK AL 85‘in gövdesinde bulunuyor. Buna ek olarak SMOKE AL 85‘in üzerinde bir adet mikro usb girişi bulunuyor ve bu sayede gövdesi üzerinden bir mikro usb kablosu sayesinde rahatlıkla şarj edilebiliyor. SMOK AL85’in belki de en güzel tarafı cihazın sahip olduğu TFV8 Baby Beast Tank. Paslanmaz çelikten üretilmiş olan bu atomizer tank, 3 ml’lik bir kapasiteye sahip ve tamamen paslanmaz çelikten üretilmiş bir cihaz.

 

Küçük Ve Taşıması Kolay Bir Mod: SMOKE AL 85

smok-al85-banner

Smok AL85, Baby Beast TFV8 Tankı ile birleştirildiğinde 71 mm’lik bir boyuta ulaşıyor. Bu da SMOKE AL 85 gibi bir mod elektronik sigara modeli için oldukça ideal bir boyut. Buna ek olarak SMOK AL85‘in mod gövdesinin üzerinde bulunan OLED ekran, şık bir tasarımlı gövdenin üzerinde gayet rahat bir şekilde görülebilen ekran, özellikle görme konusunda zorluk yaşayan kullanıcılar için ideal. SMOK AL85‘in gövdesi aynı zamanda bir adet 18650 şarjlı pile ev sahipliği yapıyor. Şarjlı pilin cihazın içerisinde bir kapağın altında bulunuyor oluşu, cihazın güvenli bir kullanım sunmasına neden oluyor.

SMOK AL 85, sahip olduğu TFV8 Tank ile de oldukça başarılı bir performans çiziyor. Oldukça başarılı bir atomizer coil olan TFV8, sağladığı buhar yoğunluğu ve diğer ekstra avantajlarla oldukça başarılı bir atomizer coil olarak karşımıza çıkıyor. Sadece SMOK AL 85 ile değil aynı zamanda diğer mod elektronik sigara mod gövdeleri ile de kullanılan bu başarılı atomizer coil oldukça başarılı. Farklı doldurulma biçimi ve geniş drip tip (ağızlık kısmı) ile oldukça başarılı bir mod elektronik sigara modeli olarak karşımıza çıkıyor. Hava kanalları sayesinde yüksek buhar kapasitesine sahip olan TFV8 Tank ile birleştiğinde SMOK AL85 son derece başarılı bir mod elektronik sigara olarak karşımıza çıkıyor.

SMOK AL85: Tasarımı Da Oldukça Başarılı

18650-satin-al-2

Oldukça küçük bir gövdeye sahip olmasına karşın SMOK AL85, gerçekten yüksek buhar yoğunluğu sağlayabilen hatta bu yönü ile SMOK ALIEN ile neredeyse rekabet edebilecek bir mod cihaz. Buna karşın fiyatının ve boyutlarının oldukça küçük olması, SMOK AL 85’i oldukça başarılı bir mod elektronik sigara haline getiriyor. Eğer siz de yüksek kapasiteli bir mod elektronik sigara modeli arıyorsanız SMOKE AL 85‘i tercih edebilirsiniz. SMOK AL 85, yüksek yoğunluklu mod cihazları merak eden kullanıcıların merak ettiği bir cihaz. Cihazın tüm özelliklerine SMOK sitesinden de rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Yanlış Yazımlar: smoke al 85, Smoke AL 85, Smoke AL85, smoke al85, Smok AL 85, smok AL 85

Soru Sor, Cevap verelim :)

Yorum Yap