Elektronik Sigara ve Likitleri konusunda bilgi alabileceğiniz tüm makaleler burada....

Smok AL85 Elektronik Sigara Özellikleri

3

Smok AL85 Elektronik Sigara Özellikleri

smok-al-85-mod-elektronik-sigara

Herkesin favori elektronik sigara modeli farklıdır. Kimileri aldıkları bir elektronik sigaradan yüksek buhar kapasitesi beklerken kimileri kolay taşınan bir elektronik sigarayı daha iyi ve makul bulurlar. Bazı elektronik sigara modelleri ise hem kolay taşınır hem kullanımı kolaydır hem de yüksek buhar verebilmesi açısından son derece kullanışlıdır. Bir elektronik sigaranın kullanıcı faydasına olan 3 özelliğini bir araya getirmesi her zaman olan bir şey değildir. Smok, elektronik sigara dünyasında zaten oldukça sevilen bir marka. Smok AL85 ise yukarıda saydığımız özellikleri bir araya getirebilen bir model. Bu küçük buhar canavarına sizler için yakından baktık. Cihazın özellikleri kısaca şu şekilde:

  • Smok AL85 71mm x 48mm x 27mm Boyutlara Sahiptir
  • Smok AL85 Bir Mod Elektronik Sigaradır Ve 1 Adet 18650 Pil İle Çalışır
  • Smok AL85 Ni200, SS, Titanyum İçim Modlarında Çalıştırılabilir
  • Smok AL85 OLED Ekranlı Titanyum Bir Mod Gövdeye Sahiptir

Smok AL 85 İncelemesi

smok-al85-elektronik-sigara (1)

Smok AL 85 85 Watt’a kadar çıkabilen son derece kullanışlı bir mod elektronik sigara modeli. Küçük boyutlarına rağmen yüksek kapasitede buhar verebilen bu kullanışlı cihaz, 3 ml’lik bir likit tankına sahip. Smok AL85, bir adet 18650 pil ile çalışır. Smok AL 85’in gövdesinin içine yerleştirilen bu şarjlı pil, gövde sayesinde korunmuş olur. Smok AL 85 farklı renk seçeneklerine sahip bir elektronik sigara modelidir.Smok AL85 nın 71 x 48 x 27 mm’lik boyutları bu elektronik sigarayı kolay taşınabilen bir mod cihaz haline getiriyor. Smok AL85 200 – 600F arasına çıkabiliyor ve Titanyum, paslanmaz çelik, Ni200 gibi içim modlarında rahatlıkla çalıştırılabiliyor. Smok AL 85 atomizer tankı mod elektronik sigara gövdesine 510 vidalama sistemi ile oturtulur. Birinci sınıf kaliteli çinko malzemeden üretilen ve farklı renk seçenekleri bulunan Smok AL 85 oldukça kullanışlı ve gözde bir elektronik sigara modelidir.

Bu arada küçük bir hatırlatma. SMOK AL85, pek çok elektronik sigara tedarikçisinin sitesinde ve çeşitli kaynaklarda SMOK AL 85 şeklinde de geçiyor. İnternette bu başarılı mod elektronik sigara modelini arayanların rahatça bulması için SMOK AL85 Modelini zaman zaman SMOK AL 85 şeklinde de yazımızda geçiriyoruz.

Kimler Smok AL85 Kullanmalı?

smok-al-85-elektronik-sigara

Başlangıç seviyesinde elektronik sigara kullanıcılarını iki ana gruba ayırabiliriz. Bu gruplardan birincisi elektronik sigaraların geneline yeni başlayan kullanıcılardır. Bazı kullanıcılar ise elektronik sigara kullansalar da mod elektronik sigara modelleri konusunda çekimser davranmaktadırlar. Smok AL 85 elektronik sigara özellikle mod elektronik sigaralara yeni başlayacak olan kullanıcılar için tercih edilebilir bir modeldir.

blog-banner-2

Smok AL85‘i mod elektronik sigarayı merak eden herkes, özellikle de mod elektronik sigaraları merak eden kullanıcılar rahatlıkla tercih edebilirler. Smok AL 85, özellikle aynı markanın TFV8 tankı ile birleştirildiğinde oldukça yüksek performanslı bir elektronik sigara modeli haline geliyor. Eğer siz de güçlü ve küçük boyutlu bir model arıyorsanız mod elektronik sigara olarak SMOK AL85‘i tercih edebilirsiniz.

 

Soru Sor, Cevap verelim :)

Yorum Yap