Elektronik Sigara ve Likitleri konusunda bilgi alabileceğiniz tüm makaleler burada....

Milk Man Mi? MLK Man Mi?

0

Milk Man Mi? MLK Man Mi?

Elektronik sigara kullanıcıları bugünlerde bir konuda kafa karışıklığı yaşıyorlar. Elektronik sigara dünyasının sevilen elektronik sigara likiti markalarından bir tanesi olan One Hit Wonder Firması tarafından üretilen “Milk Man” kısa bir zaman önce ismini değiştirerek “MLK Man” İsmini aldı. Sitemizin pek çok ziyaretçisi elektronik sigara likiti tercih etmek istediğinde farklı bir görselle karşılaştı. One Hit Wonder Firması’nın ürettiği “Milk Man” ile ilgili bir arama yaptığınızda “MLK Man” görseliyle karşılaştılar. Bunun üzerine sitemizin pek çok kullanıcısı Milk Man likitlerinin sahte olduğunu düşündü.

Ancak gerçekte durum oldukça farklı. Hikayemiz One Hit Wonder tarafından üretilen “Milk Man” adlı elektronik sigara likiti ile başlıyor. İçimi ve lezzeti ile pek çok elektronik sigara kullanıcısı tarafından sevilerek kullanılan bu harika elektronik sigara likiti, mahkeme kararı sonrasında “MLK Man” olarak adlandırıldı. Yani elektronik sigara likitinin ismi mahkeme kararı sonrasında değiştirildi. One Hit Wonder Milk Man Elektronik Sigara Likitinin adındaki bu değişiklik bizimle birlikte pek çok müşterimizin dikkatini çekti. Biz de One Hit Wonder’ın kendisi ile irtibata geçerek elimizdeki likitlerin orjinal olup olmadığını araştırmaya başladık.

blog-metin-arası

One Hit Wonder Firması’nın kendisi ile irtibata geçtik ve elimizde bulunan One Hit Wonder Milk Man elektronik sigara likitlerinin orjinal olup olmadığını sorduk. Aldığımız cevap da bizleri yanıltmadı. Gerçekten de ABD’deki bir mahkeme kararı sonrasında lkitin ismi “One Hit Wonder: Mlk Man” olarak değiştirilmiş. Özetle sitemizde bu marka adı altında satılan elektronik sigara likitlerinin tamamen orjinal olduklarından emin olabilirsiniz.

Bu konuda biz de şüphelendik ve One Hit Wonder ile irtibata geçerek bu değişiklikten emin olduk. Daha önce de belirttiğimiz üzere sitemizde bulunan One Hit Wonder Mlk Man Elektronik sigara likitleri tamamen orjinaldir. Sizler için esigaraevi.net adresindeki arkadaşlarımızın One Hit Wonder ile yaptıkları yazışmanın görsellerini sizlerle paylaşıyoruz. Aşşağıdaki yazışmalarda sitemizin stoklarında bulunan One Hit Wonder Milk Man Elektronik Sigara Likitlerinin orjinal olduğundan söz ediliyor. One Hit Wonder’ın isim değişikliğine gitmesinde büyük ihtimalle aynı isimde bir başka elektronik sigara likiti markası neden olmuş olabilir.

mlk-man-1  milk-man-mlk-man-4

milkman-liquid

Milk Man Neden MLK Man Oldu?

Bunun oldukça basit bir yanıtı olabilir. Özellikle ABD’de elektronik sigara likitlerinin ve elektronik sigaraların özellikle çocuklar arasında yaygınlaşmasından çok endişe ediliyor. Bu da elektronik sigara likitlerinin isimlerinin “milk man” veya benzeri gençleri özendirici bir isim almalarını önlüyor. Büyük ihtimalle bu yüzden One Hit Wonder böyle bir isim değişikliğine gitmiş olabilir. Buna ek olarak özellikle elektronik sigara likiti aromalarında sütlü ve kremalı aromalar revaçta. Bu durum da elektronik sigara likitinin isminin değiştirilmesine neden olmuş olabilir. Özetle, One Hit Wonder Milk Man‘in MLK Man ismini almasında pek çok neden vardır.

Elektronik Sigara Likiti Alırken Dikkat Edinmilk-man-one-hit-wonder

esigaraevi.net adresinde daha önce sahte elektronik sigara likitleri ile ilgili bir makale kaleme almıştık. Unutmayın ki pek çok elektronik sigara tedarikçisi sahte ürünler konusunda sitemiz kadar hassas davranmıyor. Siz de satın aldığınız elektronik sigara likitlerinin ambalaj veya isimlerinde bir değişikliğe rastlarsanız bunu tedarikçinizle paylaşın. Elektronik sigara likiti almadan o likit hakkında (şişesinin boyutu, tadı ve aroması) konusunda bilgi edinmeyi de kesinlikle ihmal etmeyin. Bu sayede elektronik sigara likiti konusunda kandırılma ihtimaliniz düşer.

 

 

Soru Sor, Cevap verelim :)

Yorum Yap