Elektronik Sigara ve Likitleri konusunda bilgi alabileceğiniz tüm makaleler burada....

Elektronik Sigara Tedarikçileri Teknik Servis Desteği Veriyorlar Mı?

0

Elektronik Sigara Tedarikçileri Teknik Servis Desteği Veriyorlar Mı?

Markası ne olursa olsun elektronik sigaraların pek çoğu Çin’de üretilmektedir. Başka elektronik cihazlar için “teknik servis garantisi” gibi bir şeyden söz edilebilir. Ancak iş elektronik sigara modellerine geldiğinde bu durum biraz değişir. Bunun nedeni elektronik sigara kavramının dünya ve ülkemiz için yeni olmasıdır. Ayrıca pek çok elektronik sigara modelinin Çin’de üretilmiş olması, elektronik sigara konusunda teknik destek almanızı zorlaştırmaktadır. Eğer kullandığınız elektronik sigara bozuluyorsa veya kullandığınız elektronik sigara modelinin bozulmasından şikayetçiyseniz, sizler için seçtiğimiz konu başlığı dikkatinizi çekmiş olabilir.Elektronik Sigara Tedarikçileri Teknik Servis Desteği Veriyorlar Mı?

Tedarikçiler Ve Teknik Servis Garantisi

e-sigara-tamiri-bakim (1)

Satış öncesi veya sonrası şikayetçi olun veya olmayın; ülkemizde de pek çok elektronik sigara tedarikçisi bulunmaktadır. Ancak elektronik sigara ile ilgili pek çok forum ve sitede elektronik sigara tedarikçileri ile ilgili yapılan şikayetler teknik servis ile ilgili bir konuyu gündemimize almamıza neden oldu. Diğer elektronik sigara tedarikçileri bir yana eğer kullandığınız elektronik sigara modelini esigaraevi.net adresinden aldıysanız ve elektronik sigara modelleri hakkında teknik servis konusunda çalışanlarımızdan yardım alabilirsiniz.

blog-metin-arası

Teknik servis konusu elektronik sigara ile ilgili yabancı blog ve kaynaklarda çok söz edilen bir konu olmasına karşın, pek çok elektronik sigara tedarikçisi bu konudaki destek konusunda yeterli olamayabiliyor. Ancak yukarıda da belirttiğimiz gibi kullandığınız elektronik sigara modelini esigaraevi.net adresinden aldıysanız bizimle telefon veya internet üzerinden irtibata geçerek kullandığınız elektronik sigara modelndeki sorun ile ilgili destek alabilirsiniz. Ancak elbette bu noktadaki tek şartımız, kullandığınız cihazı bizden almanız olacaktır. Pek çok elektronik sigara tedarikçisinin -her ne kadar satış sonrası teknik servis konusunda hassas olduklarını bilemeyiz- onlardan satın aldığınız ürünler sonrasında benzer bir tutum takındıklarını söyleyebiliriz.

Kullandığınız Elektronik Sigarayı Kendiniz Tamir Edebilir Misiniz?

e-sigara-tamir-bakim-onarim

Kullandığınız elektronik sigara modelini kendinizin tamir etmesi oldukça riskli olabilir. Çünkü pek çok tamir işlemi bir elektronik sigarada coil veya atomizer başlığını değiştirmekten fazlasını gerektirir. Bu yüzden kullandığınız elektronik sigara modellerini onarırken oldukça hassas davranmalısınız. Elektronik sigara tamiri ve bakımı oldukça hassas bir konudur. Bir elektronik sigara modelini onarmak ve ortaya çıkan sorunları gidermek için ihtiyacınız olan şeylerin başında uygun ekipman ve iyi bir kılavuz gerekir. Elektronik sigara modellerinin tamiri ile ilgili bilgileri internetten ve çeşitli kaynaklardan bulabilirsiniz. Buna ek olarak pek çok elektronik sigara modeli özel bir tür tornavida gerektirir. Eğer iyi bir kaynağınız varsa ve gerekli alet – edevatınız hazırsa, kendi elektronik sigaranızı rahatlıkla tamir edebilirsiniz.

Soru Sor, Cevap verelim :)

Yorum Yap