Elektronik Sigara ve Likitleri konusunda bilgi alabileceğiniz tüm makaleler burada....

Elektronik Sigara Markaları

2

Elektronik Sigara Markaları

Eğer elektronik sigara, elektronik nargile veya elektronik sigara likiti alacaksanız, alacağınız ürünün markasına dikkat etmelisiniz. Elektronik sigara markaları çok farklı türde ürünler üretebiliyorlar. Örneğin yoğun buhar isterseniz SMOK’u tercih edebilirsiniz. SMOK’un ürettiği her elektronik sigara ve elektronik nargile markası yoğun buhar vermesi ile bilinen modellerdir. Buna karşın eğer ilk kez elektronik sigara kullanacaksanız büyük ihtimalle ilk cihazınız Joyetech eGO AIO‘dan başkası pek olmaz. Peki elektronik sigara markaları genel olarak ne gibi özelliklere sahipler? Cevabı merak ediyorsanız bu içeriğimizi mutlaka okumalısınız. İşte tüm yönleriyle ve kendilerine has özellikleri ile elektronik sigara markaları.

SMOK

Elektronik sigara modellerinden ziyade elektronik nargile modelleri ile tanınan SMOK, yoğun buhar veren cihazları ile ünlü. Sadece elektronik sigara veya elektronik nargile modelleri ile değil ürettiği sağlam atomizer tankları ile de öne çıkan SMOK, elektronik sigara dünyasının en popüler marklarından birisi. Özellikle mod elektronik sigara ya da elektronik nargile (mod cihaz modelleri yoğun buhar verdikleri için elektronik nargile olarak anılırlar) kullanmaya ilk kez başlayacaksanız SMOK’un ürettiği SMOK AL85 veya SMOK ALIEN gibi mod cihaz veya elektronik nargile modellerini tercih edebilirsiniz. Peki SMOK’u başarılı kılan şey nedir?

Smok Alien Banner

SMOK’un elektronik sigara kullanıcıları arasında popüler olmasını sağlayan en önemli özelliklerin başında cihazın performans konusunda oldukça istikrarlı ve başarılı bir tablo çizmesi gösterilebilir. Bunun dışında “vape – pen” olarak anılan kalem / çubuk şekilli SMOK modellerinden veya mod cihaz modellerinden dilediğinizi seçin. Her durumda elinize son derece yoğun ve keskin aromalı bir buhar verecek elektronik sigara elde etmiş olacaksınız.

 

 

 

Smok AL85 Banner

Eğer yoğun buhar veren elektronik sigara veya elektronik nargile modelleri ile aranız iyi değilse, başlangıç olarak SMOK ürünlerini tercih edebilirsiniz. SMOK V8 Stick, SMOK ALIEN, SMOK AL85 gibi elektronik nargile modelleri, sizler için oldukça idealdir. Bununla beraber TFV8, TFV12 gibi atomizer tank modelleri elektronik sigara kullanıcıları arasında son derece popüler olan atomizer tank modelleri olarak karşımıza çıkıyor. Eğer sağlam bir mod cihaz gövdesine sahipseniz ve kullandığınız elektronik nargilenin gücünü katlamak isterseniz SMOK Atomizer modellerini kullanabilirsiniz. Elbette SMOK’un ürün yelpazesinde SMOK OSUB Plus, SMOK OSUB Mini gibi elektronik sigara modelleri de sık sık tavsiye ediliyor. SMOK’un kendi sitesinden de dilediğiniz ürünü inceleyebilirsiniz.

 

Eleaf

2011 Yılıdan bu yana elektronik sigara kullanıcılarının severek kullandıkları elektronik sigara ve elektronik nargile modelleri ile kullanıcıların dikkatini çeken Eleaf, ilk kez elektronik sigara kullanacak olanların mutlaka denemesi gereken bir marka. Markanın ürettiği Eleaf iJust S ve Eleaf iStick Pico gibi elektronik sigara modelleri sadece ergonomik ve rahat taşınan elektronik sigara modelleri olmasının yanında fiyatlarıyla da oldukça idealler. Başarılı, sorunsuz çalışan ve yoğun buhar veren bir elektronik sigara modeli arıyorsanız Eleaf’i tercih edebilirsiniz. Eleaf’i özel kılan pek çok şey var.

Eleaf’i özel kılan şeylerin başında elbette ürettiği yüksek kapasiteli elektronik sigara modelleri geliyor. Bu modellerden örneğin Eleaf iJust S, bir vape – pen modeli olmasına karşın oldukça yoğun buhar veren başarılı bir elektronik sigara modeli. Eleaf iJust S Modeline ek olarak Eleaf iStick Pico (Eleaf iStick Pico’nun 75 Watt‘lık ve “Mega” olarak anılan iki modelinin bulunduğunu da ekleyelim) modellerinden birini tercih ederek elektronik sigara keyfinizi katlayabilir veya ikinci bir elektronik sigara modeli olarak Eleaf Modellerini tercih edebilirsiniz.

Eğer Eleaf iJust S veya Eleaf iStick Pico Modelleri size fazla sıradan geliyorsa Eleaf iStick Pico Squeeze gibi bir Eleaf Tarafından üretilmiş bir mod box elektronik sigara modelini de tercih edebilirsiniz. Mod Box elektronik sigara modelleri sadece portatif olmakla kalmaz aynı zamanda bataryanızı koruma altına alır. Bu açıdan mod box elektronik sigara modelleri için idealdir diyebiliriz. Cihazın yan kısmını ezerek çalıştırabildiğiniz Eleaf iStick Pico Squeeze‘e benzer olan pek çok elektronik sigara modelini incelemek isterseniz Eleaf’in kendi sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Kangertech

Kangertech Elektronik Sigara Modelleri özellikle sağlam mod cihaz  modelleri ile bilinen bir markadır. Eğer siz de bütçenizi zorlamayacak bir mod cihaz kullanmak isterseniz, Kangertech’in ürettiği elektronik sigara ve elektronik nargile modellerini tercih edebilirsiniz. Kangertech elektronik sigara veya elektronik nargile modellerinin tamamen metalden üretilen gövdeleri oldukça sağlam. Örneğin bir başlangıç mod cihaz olan Kangertech TopBox Mini, gerek atomizer tankı gerekse diğer özellikleri bakımından oldukça başarılı bir elektronik sigara modeli.

Kangertech TopBox Mini oldukça başarılı bir mod cihaz modeli olabilir. Buna rağmen elbette firmanın ürettiği tek mod cihaz Kangertech TopBox Mini değil. Kangertech Juppi, Kangertech Cupti, Kangertech Togo gibi elektronik sigara modelleri de oldukça kullanışlı ve başarılı elektronik sigara modelleri olarak karşımıza çıkıyor. Kangertech Top Box Mini fiyatıyla da oldukça başarılı bir elektronik sigara. Markanın kendi sitesini ziyaret edebilir ve sitemiz esigaraevi.net sitesinden Kangertech Modellerini inceleyebilirsiniz.

Joyetech

Herkesin olmasa da pek çok kişinin ilk elektronik sigara modeli Joyetech eGO AIO olmuştur. Bu kullanışlı ve küçük elektronik sigara modeli kısa bir süre için sizin elektronik sigara ihtiyacınızı karşılayacaktır. Elbette Joyetech, eGO AIO ürünü ile öne çıksa da markanın ürettiği pek çok ürünü ve modeli bulunuyor. Joyetech’in ürettiği Joyetech eVic-VTwo Mini CUBİS Pro, Joyetech eGO AIO D22 gibi elektronik sigara modelleri de kullanıcılar arasında oldukça popüler. Eğer siz de başarısı ile pek çok kullanıcı arasında popüler hale gelmiş bir markanın ürünlerini kullanmak veya elektronik sigaraya yeni başlamak isterseniz Joyetech’in ürünlerini kullanabilirsiniz.

Joyetech, 2007 Yılında kurulmuş bir marka. Joyetech’in sadece elektronik sigara modelleri değil aynı zamanda elektronik sigara likiti çeşitleri de son derece başarılı. Eğer siz de kaliteli bir elektronik sigara modeli arıyorsanız Joyetech’i tercih edebilirsiniz. Joyetech, elektronik sigara kullanıcıları arasında en köklü firmalardan birisi olarak anılıyor. Firmanın ürettiği cihazlar sadece başarılı olmakla kalmıyor aynı zamanda oldukça da başarılı modeller. Özellikle kendiniz için başarılı bir mod box elektronik sigara modeli arıyorsanız Joyetech eVic-VTwo Mini CUBİS Pro‘yu mutlaka denemelisiniz. Joyetech’in sitesinden diğer elektronik sigara modellerini ve elektronik sigara likiti çeşitlerini de inceleyebilirsiniz.

Wismec

Wismec ürettiği Wismec RX NexGen3, Wismec Realeaux 2/3 gibi mod cihaz modellerine sitemiz esigaraevi.net adresinden ulaşabilirsiniz. Kendini sürekli yenileyerek oldukça başarılı mod cihaz (elektronik nargile) modelleri piyasaya süren Wismec, oldukça başarılı bir firma olarak karşımıza çıkıyor. Wismec, diğer elektronik sigara ve elektronik nargile üreticileri gibi Çin’de üretim yapan bir firma. Yani kullandığınız elektronik sigara veya elektronik nargile modelinin Çin’de üretildiğini öğrendiğinizde öfkelenmenize gerek yok. Çünkü hemen hemen tüm elektronik sigara modellerinin hepsi Çin’de üretilmiştir. Ancak elektronik sigara likiti çeşitleri için aynı şeyi söyleyemeyiz. ABD’den İtalya’ya kadar pek çok ülkede pek çok farklı firma, elektronik sigara likiti üretmektedir.

Wismec, elektronik sigara kullanıcıları için oldukça önemli olan bir firma. Her ne kadar Wismec daha çok elektronik nargile kullanıcılarının aşina olduğu bir marka olsa da güçlü bir mod cihaz arayan herkesin ya bir kez denediği veya denemeyi düşündüğü bir elektronik sigara markası olarak karşımıza çıkıyor.

Elektronik Sigara Dünyasının Gölgede Kalanları:Diğer Elektronik Sigara Markaları

Elbette dünyada elektronik sigara ve elektronik nargile kullanıcılarına hizmet veren pek çok üretici firmadan söz edebiliriz. Ancak bunların içinde bazı markalardan söz etmezsek olmaz. Halo, Vaporesso, Geek Vape gibi markalar, ürettikleri elektronik sigara veya elektronik nargile modelleri ile olmasa da atomizer tankları ile pek çok kullanıcısı tarafından hem kullanılıyor hem de takdir ediliyor. Yine RDTA Atomizeri daha çok öne çıkan ve talep gören elektronik sigara üreticileri de yok değil. Bu markalardan da bir sonraki içeriğimizde söz edeceğiz.

Soru Sor, Cevap verelim :)

Yorum Yap