Elektronik Sigara ve Likitleri konusunda bilgi alabileceğiniz tüm makaleler burada....

O Bir E-Likit Efsanesi: One Hit Wonder Hakkında Merak Ettikleriniz

0

O Bir E-Likit Efsanesi: One Hit Wonder Hakkında Merak Ettikleriniz

mr-zero-banner

Elektronik sigara dünyasında bazı efsane elektronik sigara likiti çeşitleri vardır. Örneğin Boba’s Bounty Elektronik Sigara Likiti gibi. Herkesin çok severek kullandığı oldukça başarılı bir elektronik sigara likiti olmasının yanında “efsane” olarak adlandırılan bir aromaya, kıvama ve de içime sahiptir. Elbette Boba’s Bounty bu konuda yalnız değil. One Hit Wonder Elektronik Sigara Likiti çeşitleri de kullanıcılar tarafından oldukça sevilen ve beğenilerek kullanılan elektronik sigara likiti markaları arasında yer alır. Peki ABD’de üretilen One Hit Wonder neden bu kadar çok seviliyor? One Hit Wonder’ı özel kılan şey nedir? Özellikle elektronik sigara kullanmaya yeni başlayanlar için One Hit Wonder‘ı enine boyuna inceledik. İşte One Hit Wonder Hakkında merak ettikleriniz!

One Hit Wonder Nedir?

one-hit-wonder

One Hit Wonder diğer elektronik sigara likiti markaları gibi bir elektronik sigara likiti markasıdır. One Hit Wonder ismini, ABD California’da bulunan bir Rock Müzik Grubundan alıyor. Piyasaya sürdüğü elektronik sigara likiti çeşitleri genellikle “man” ile biten One Hit Wonder likit çeşitlerini, başarılı ve lezzetli elektronik sigara likiti aromalarından tanıyoruz. Bu elektronik sigara likiti aromaları arasında hangi çeşitler bulunuyor? Police Man, Milk Man (geride bıraktığımız günlerde ismi telif hakkı sorunları nedeniyle MLK MAN olarak değiştirildi), Rocket Man, The Man, My Man gibi popüler elektronik sigara likiti aromaları One Hit Wonder’ın ürün yelpazesinde bulunuyor.

One Hit Wonder’ın ABD Kökenli bir elektronik sigara likiti üreticisi olduğundan söz etmiştik. Tamamen elle üretilen One Hit Wonder Elektronik Sigara Likiti çeşitleri en yüksek kalite ve katkı maddesi oranı en az olan TruNic Markalı içerikleri kullanıyorlar. Kendisine has plastik, çocuk korumalı ve büyük boyutlu şişeleri ile sevilen One Hit Wonder başarılı bir marka. Marka, başarısını uygun fiyat – yüksek kalite standartını korumaya borçlu.

One Hit Wonder, Mart 2015’de kurulmuş olan bir elektronik sigara likiti üreticisi. İlk olarak piyasaya sürdüğü “Muffin Man” adlı elektronik sigara likiti ile piyasada şöhrete kavuşan One Hit Wonder piyasada 7 adet elektronik sigara likiti aroması ile tanınıyor. Bunların arasında yukarıda saydığımız gibi 7 adet aroma var. One Hit Wondera ait olan Milk Man, Police Man, Rocket Man, My Man, Muffin Man, Islan Madn ve Magic Man. Bu aromalardan özellikle yaban mersini aroması da taşıyan Rocket Man, ülkemizde çok sevilen bir likit.

https://www.youtube.com/watch?v=Gc_jVXLFomw

One Hit Wonder Özellikleri Nelerdir?

one-hit-wonder-likitler

One Hit Wonder Elektronik Sigara Likiti, büyük şişesi, sempatik maskotu ve renkli etiketi ile tanınıyor. One Hit Wonder’ı güzel kılan detaylardan bir tanesi de elektronik sigara likitinin şişesi. Diğer elektronik sigara likiti çeşitlerinin aksine oldukça büyük özel bir kutuda gelen One Hit Wonder’ın şişesi, özel büyük sert plastik kutusunun içinde bulunuyor.

One Hit Wonder Elektronik Sigara Likiti Çeşitlerinin bir karakteristik taraflarından bir tanesi de elektronik sigara likitinin içeriği. One Hit Wonder Likitler 3 mg nikotin içeriyorlar ve genellikle %80 VG ve %20 PG oranına sahipler. Bu içerik ve oranlara bir de eşsiz ve farklı aromalar eklenince ortaya içimi benzersiz ve harika bir premium elektronik sigara likiti çeşidi çıkıyor.

One Hit Wonder Elektronik Sigara Likiti çeşitlerinin sert plastik dış kutusundan genellikle iki adet çocuk korumalı ufak şişe bulunuyor. Bu küçük 15 ml’lik şişeler, One Hit Wonder Elektroni Sigara Likiti çeşitlerini cebinizde dilediğiniz her yere götürebilmenizi sağlıyor. Çocuk korumalı bu küçük plastik şişeler oldukça sağlam ve kullanışlı. One Hit Wonder likitlerin 7 adet aromasının bulunduğundan söz etmiştik. Şimdi bu aromalara birer birer göz atalım.

One Hit Wonder Likit Çeşitleri

blog-metin-arası

One Hit Wonder Magic Man

magic-man-one-hit-wonder-premium-likit

Elektronik sigara likiti çeşitlerini özel kılan şeylerden bir tanesi de aromalarıdır. Elektronik sigara likitleri çok farklı aromalara sahip olabilirler. İşte bunlardan bir tanesi de One Hit Wonder Magic Man‘dir. Jelibon aroması ile tatlandırılmış olan One Hit Wonder Magic Man, yukarıda saydığımız One Hit Wonder Elektronik Sigara Likiti özelliklerinin hepsini taşıyor. Eğer siz de standart ve kendisini sürekli tekrar eden elektronik sigara likiti aromalarından sıkıldıysanız, One Hit Wonder Magic Man’i tercih edebilirsiniz. Pek çok elektronik sigara kullanıcısından da tam not alan One Hit Wonder Magic Man oldukça başarılı bir elektronik sigara likiti. Eğer premium likit çeşitleri ile aranız iyiyse, One Hit Wonder Magic Man’i mutlaka denemelisiniz.

Kutusundan Ne Çıkıyor?

 • Bir Adet One Hit Wonder 180 ml’lik Büyük – Çocuk Korumalı Likit Şişesi
 • Likit %80 VG Ve %20 PG İçeriyor. Likitte Aynı Zamanda 3 mg Nikotin Bulunuyor
 • İki Adet 15 ml’lik Küçük Boş Şişe

One Hit Wonder My Man

one-hit-wonder-likit-cesitleri-premium-likit

Evet özellikle premium likit çeşitleri arasında -ki bu likit çeşitleri genellikle elektronik nargile modelleri ile kullanılırlar- kek, pasta, donut ve farklı aromalar kullanılır. Ancak dondurma aromalı elektronik sigara likiti çeşitlerine az rastlanır. One Hit Wonder My Man özellikle premium elektronik sigara likiti çeşitlerindeki bu açığı harika bir şekilde kapatıyor. Eğer siz de dilediğinizde N-Base sıvısı ile karıştırabileceğiniz dilediğinizde kendi kendinize harika bir şekilde kullanabileceğiniz harika bir elektronik sigara likiti arıyorsanız One Hit Wonder My Man‘i kullanabilirsiniz. İçimi ve buhar yoğunluğu ile oldukça keyifli anlar yaşatan One Hit Wonder My Man‘i sitemizde de bulabilirsiniz.

Kutusundan Ne Çıkıyor?

 • Bir Adet One Hit Wonder 180 ml’lik Büyük – Çocuk Korumalı Likit Şişesi
 • Likit %80 VG Ve %20 PG İçeriyor. Likitte Aynı Zamanda 3 mg Nikotin Bulunuyor
 • İki Adet 15 ml’lik Küçük Boş Şişe

One Hit Wonder Mini Muffin Man

cilekli-muffin-mini-muffin-man

Çilek ve Muffin Kek Aromalarının bir araya geldiği bu harika One Hit Wonder Elektronik Sigara Likiti gerek lezzeti, gerek içimi ve diğer özellikleri ile oldukça başarılı bir premium likit çeşidi olarak karşımıza çıkıyor. Eğer çilek ve kek aromalarının bir araya getirilerek yapılmış harika bir elektronik sigara likiti arıyorsanız, One Hit Wonder Mini Muffin Man‘i tercih edebilirsiniz. One Hit Wonder Mini Muffin Man, One Hit Wonder Ailesi’nin küçük şişede satılan likit çeşitlerinden birisi.

 

One Hit Wonder Police Man

one-hit-wonder-police-man

Donut ve mısır gevreği aromaları ile tatlandırılmış One Hit Wonder Police Man, eşsiz bir içim ve harika bir aroma sunan lezzetli bir elektronik sigara likiti olarak karşımıza çıkıyor. One Hit Wonder Police Man‘i dilerseniz kaliteli bir N-Base ile karıştırarak da kullanabilirsiniz. Ancak One Hit Wonder Markalı diğer elektronik sigara likiti çeşitlerinde olduğu gibi en iyisi bu elektronik sigara likiti çeşidini tek başına kullanmak.

 

 

 

One Hit Wonder Rocket Man

one-hit-wonder-rocket-man

Krema, terayağı ve yoğurt aroması premium elektronik sigara likiti aromalarında sıkça karşılaştığımız aroma çeşitlerinden bir tanesi. Ancak One Hit Wonder Rocket Man yaban mersini ve uoğurt aromalarını bir araya getiriyor. Mısır gevreği, yoğurt ve yaban mersini aromalarının dengeli ve ideal birleşimini sizlere sunacak başarılı bir elektronik sigara likiti. One Hit Wonder Rocket Man‘i denemelisiniz. Özellikle çeşitli forum sayfalarında kullanıcıların severek kullandıkları bu harika elektronik sigara likiti, kendisi gibi 3 nikotin içeren bir N-Base ile bir araya geldiğinde tadına doyulmaz bir içim sunuyor. Eğer elektronik sigara deneyiminizin bir roket gibi tavan yapmasını isterseniz One Hit Wonder Rocket Man‘i tercih edebilirsiniz.

 

 

Kutusundan Ne Çıkıyor?

 • Bir Adet One Hit Wonder 180 ml’lik Büyük – Çocuk Korumalı Likit Şişesi
 • Likit %80 VG Ve %20 PG İçeriyor. Likitte Aynı Zamanda 3 mg Nikotin Bulunuyor
 • İki Adet 15 ml’lik Küçük Boş Şişe

One Hit Wonder The Milk Man

one-hit-wonder-my-man

The Milk Man, One Hit Wonder‘ın popüler olmasını sağlayan harika bir elektronik sigara likiti. One Hit Wonder The Milk Man Elektronik Sigara Likiti, çilekli milk – shake aromasını iliklerinize kadar hissetmenizi sağlıyor. Düşük nikotin seviyesi ve sağladığı yoğun buhar ile oldukça başarılı bir elektronik sigara likiti olarak sayılabilecek olan One Hit Wonder The Milk Man Elektronik Sigara Likiti, çok baskın olmayan elektronik sigara likiti aromaları ile de karıştırılabilir. Çilek ve süt aromaları ile oldukça rahat bir içim keyfi vaad eden One Hit Wonder The Milk Man başarılı ve şöhretini hak eden bir elektronik sigara likiti olarak karşımıza çıkıyor. Küçük bir tavsiye; eğer 3 nikotin içeren kaliteli bir N-Base kullanıyorsanız, One Hit Wonder The Milk Man’in aroması ile karıştırabilirsiniz.

 

 

Kutusundan Ne Çıkıyor?

 • Bir Adet One Hit Wonder 180 ml’lik Büyük – Çocuk Korumalı Likit Şişesi
 • Likit %80 VG Ve %20 PG İçeriyor. Likitte Aynı Zamanda 3 mg Nikotin Bulunuyor
 • İki Adet 15 ml’lik Küçük Boş Şişe

One Hit Wonder The Muffin Man

one-hit-wonder-muffin-man

Kek aromalı premium likit çeşitleri piyasada çok fazla bulunuyor olmasına karşın One Hit Wonder The Muffin Man son derece lezzetli bir elektronik sigara likiti. Taze yapılmış elmalı bir kekin koku ve lezzetini damağınızda hissedebileceğiniz bu harika Muffin Kek Aromalı elektronik sigara likitine dilerseniz sitemizden de ulaşabilirsiniz. Eğer siz de maharetli ellerden çıkmış bir muffin ve kek aromasını elektronik sigara veya elektronik nargile cihazınızda hissetmek isterseniz bu elektronik sigara likitini kullanabilirsiniz.

 

 

Kutusundan Ne Çıkıyor?

 • Bir Adet One Hit Wonder 180 ml’lik Büyük – Çocuk Korumalı Likit Şişesi
 • Likit %80 VG Ve %20 PG İçeriyor. Likitte Aynı Zamanda 3 mg Nikotin Bulunuyor
 • İki Adet 15 ml’lik Küçük Boş Şişe

 

blog-metin-arası

 

One Hit Wonder The Island Man

island-man-one-hit-wonder-premium-likit

Birbirinden lezzetli meyve çeşitleri ile tatlandırılmış olan The Island Man, lezzetli ve yumuşak içimli bir başka premium elektronik sigara likiti. Kivi, portakal, karpuz ve çilek gibi meyvelerin aroması ile tatlandırılmış olan One Hit Wonder The Island Man, One Hit Wonder’ın nadide meyve aromalı elektronik sigara likitlerinden bir tanesi. Eğer meyveye doyamadıysanız One Hit Wonder The Island Man’e bir meyve aroması daha ekleyebilirsiniz. Ancak bizim tavsiyemiz orjinalinin oldukça lezzetli olduğu yönünde. Diğer aromalara göre henüz yeni olan One Hit Wonder The Island Man‘in de diğer One Hit Wonder’ın diğer likitleri tarafından sevileceğinden şüphemiz yok.

Kutusundan Ne Çıkıyor?

 • Bir Adet One Hit Wonder 180 ml’lik Büyük – Çocuk Korumalı Likit Şişesi
 • Likit %80 VG Ve %20 PG İçeriyor. Likitte Aynı Zamanda 3 mg Nikotin Bulunuyor
 • İki Adet 15 ml’lik Küçük Boş Şişe

One Hit Wonder Juice Box

one-hit-wonder-box-premium-likit

Kendine has şişesi ve yoğun elma aroması ile tatlandırılmış olan One Hit Wonder Juice Box, One Hit Wonder’ın bir başka meyve aromalı elektronik sigara likiti olması bakımından önem taşıyor. Kendi özel korumalı kutusu içerisinde oldukça özenli bir şekilde bulunan One Hit Wonder Juice Box, farklı bir kutu içeriğine sahip. Tasarım harikası kutunun içinden çıkan farklı şişe başlığı sayesinde farklı şekilde koruyabildiğiniz One Hit Wonder Juice Box, 70 VG ve 30 PG oranı ile de sigara deneyimi arayan elektronik sigara kullanıcılarına hitap ediyor.

Soru Sor, Cevap verelim :)

Yorum Yap