Elektronik Sigara ve Likitleri konusunda bilgi alabileceğiniz tüm makaleler burada....

2017’nin En İyi Elektronik Sigaraları

5

2017’nin En İyi Elektronik Sigaraları

Herkesin en iyi elektronik sigarası farklıdır. Ancak bazı elektronik sigara modelleri hemen herkes tarafından “en iyi” olarak sınıflandırılabilir. esigaraevi.net olarak sizler için 2017’nin en iyi elektronik sigara modellerini araştırdık. Araştırmamızda genellikle kullanıcıların yorumu etkili oldu ve elektronik sigara konusunda uzman olduğunu düşündüğümüz pek çok kişi ile gerçekleştirdiğimiz mülakatlar sonucunda en iyi elektronik sigara modellerini belirlemeye çalıştık. İşte 2017’nin en iyi elektronik sigara modelleri…

 

Smok Alien

smok1Smok Alien elektronik sigara kesinlikle adında geçen “alien” sıfatını hak edecek nitelikte kullanışlı bir ürün. Eğer siz de bir Smok Alien kullanıcısıysanız bu muhteşem mod elektronik sigarayı bir de TFV8 tank ile kullanmayı deneyin ve size yaşattığı buhar keyfini hissedin. Bir mod elektronik sigara kiti olan Smok Alien, listemizin birinci sırasında bulunuyor.

Smok Alien oldukça gelişmiş bir elektronik sigara ürünü. Bu harika mod elektronik sigara 2 adet 18650 pil ile çalışıyor ve mod gövdesinin üzerindeki mikro usb girişi sayesinde çok rahat bir şekilde şarj edilebiliyor. Smok Alien’in mod gövdesinin tasarımı ise başlı başına bir sanat şaheseri. Smok Alien genellikle TFV8 Baby Beast Tank ile birlikte satılıyor. Bu ürüne esigaraevi.net adresinden de ulaşabilirsiniz.

Smok Alien 220W’a kadar çıkabilen son derece kullanışlı bir elektronik sigara. Tamamen çinkodan üretilmiş olan gövdesi ve farklı renk seçenekleri ile oldukça kullanışlı bir mod elektronik sigara olan Smok Alien 220W, drip tip ağızlığından likit tankına kadar özenle tasarlanmış olan bir mod elektronik sigara modeli. Eğer siz de harika bir model arıyorsanız, 2017’nin bizce en iyi cihazlarından birisi olan Smok Alien’ı mutlaka tercih etmelisiniz.

Smok AL85

smok-al85-tank

Eğer elektronik sigaraya yeni başlayacak olan biriyseniz sizin için harika bir teklifimiz var! Smok Alien Mod Elektronik Sigara gövdesi sizler için biraz fazla “profesyonel” bir elektronik sigara modeliyse, Smok AL85’i rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Bir mod elektronik sigara olmasına karşın oldukça ufak ve kolay taşınabilen Smok AL85, 85 Watt’a kadar çıkabilen son derece kullanışlı bir elektronik sigara modeli.

Smok AL85, bir adet 18650 pil ile çalışır. Diğer mod elektronik sigaralarda olduğu gibi bu mod elektronik sigara da mod gövdesinin üzerinde bulunan mikro usb girişi sayesinde rahatlıkla şarj olabilir. Smok AL85’i diğer mod elektronik sigara modellerinden ayıran belki de en önemli özelliği  son derece kolay taşınabilir bir elektronik sigara modeli olmasıdır.

smok-al85Smok AL85’i özel kılan bir başka nokta da bu harika mod elektronik sigaranın TFV8 Baby Beast Tank atomizer tank kullanmasıdır. Özellikle hava kanalları bakımından oldukça gelişmiş özellikler sunan Smok AL85 ve 3 ml’lik Baby Beast Tankı, sizlere küçük bir mod elektronik sigarada oldukça yoğun ve aroma tadı taşıyan bir elektronik sigara deneyimi yaşatacaktır.

Eğer elektronik sigaraya yeni başlayacaksanız ve mod elektronik sigaraların nasıl modeller olduğunu merak ediyorsanız, Smok AL85’i rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Smok AL85 Modeli’nin TFV8 Baby Beast Tank’ın 3 ml’lik modelini kullandığını da eklememiz gerekiyor. Smok AL85 aynı zamanda mod elektronik sigaraya yeni başlayacak olanlar için de oldukça kullanışlı bir elektronik sigara modeli.

 

Eleaf Pico 75W

eleaf-pico-75w-ozellikleri-3-1024x1024

İşte taşıması son derece kolay ve hafif bir başka elektronik sigara modeli daha. Eleaf İmzasını taşıyan bu harika elektronik sigara, elektronik sigara dünyasının adından “iyi” olarak söz edilen nadir modellerden. Eleaf Pico 75W da tıpkı Smok AL85 gibi küçük boyutlu bir elektronik sigara modeli.

Eleaf Pico 75W da tıpkı diğer mod elektronik sigaralar gibi şarjlı pil ile çalışan bir elektronik sigara modelidir. Bu harika elektronik sigara modeli, atomizer tankının altında ayarlanabilir hava kanallarına ve bir adet OLED ekrana sahiptir.

Eleaf Pico 75W, mod elektronik sigara gövdesinin üstünde bir adet OLED ekrana sahiptir ve bu OLED ekran güç tuşuna üç kez üst üste basmanız ile açılır. Bu OLED ekran üzerinden elektronik sigara ile ilgili her türlü ayarlamayı yapabilirsiniz. Eleaf Pico 75W’ı dilerseniz 0.3 veya 0.5 Ohm ile rahatlıkla çalıştırabilirsiniz. 2017’nin en iyi elektronik sigaraları listemizde üçüncü sırada yer alan Eleaf Pico 75W, küçük boyutlarına rağmen yüksek kapasiteli bir elektronik sigara. Bu yüzden de listemizin üçüncü sırasında yer alıyor.

 

Kangertech Evod Pro

evod-pro-renklerBir elektronik sigaranın “en iyiler listesinde” bulunması için ille de gelişmiş ve detaylı bir mod gövdeye sahip olmasına gerek yok. Çünkü bazı elektronik sigara kullanıcıları zerafeti ve hafifliği her şeyin üstünde tutarlar. Bu durumun en canlı kanıtlarından bir tanesi de Kangertech Evod Pro modeli. Tasarım olarak özellikle eGO AIO model elektronik sigaralara benzeyen Kangertech Evod Pro, ağızdan ciğere çekim yapmak için tercih edebileceğiniz son derece kullanışlı ve pratik bir elektronik sigara modelidir.


Kangertech Evod Pro elektronik sigara
modelini kullanışlı kılan bir başka özellik de bu zarif elektronik sigaranın bir adet 18650 şarjlı pil ile çalışması. Buna rağmen Kangertech Evod Pro kesinlikle ağır ve büyük mod elektronik sigara modellerine benzemiyor. Şarjlı pili kendi ince ve zarif gövdesinde bulunduran Kangertech Evod Pro elektronik sigara, elektronik sigaraya yeni başlamak isteyen kullanıcıların mutlaka tercih etmesi gereken bir elektronik sigara.

Kangertech Evod Pro aynı zamanda 4 ml’lik bir tanka sahip. Kangertech Evod Pro, 0.15 veya 0.35 Ohm gibi son derece düşük Ohm derecelerinde rahatlıkla çalıştırılabiliyor. Bu da bu ince ve zarif elektronik sigaraya inanlması güç bir buhar yoğunluğu sağlıyor. Kangertech Evod Pro; gövdesi, tasarımı ve diğer kullanışlı özellikleri ile kesinlike ön yargıları yıkan bir elektronik sigara modeli.

 

Eleaf iJust S

eleaf-i-just-s-esigara

Eleaf iJust S elektronik sigarada zerafet ve performansı bir arada arayanların mutlaka tercih etmesi gereken bir elektronik sigara modeli.Eleaf iJust S’in buhar performansı öylesine yüksek ki  buhar yoğunluğu bakımından Smok Alien ile rahatlıkla rekabet edebilecek bir elektronik sigara modeli.
Eleaf iJust S
, tamamen paslanmaz çelikten üretilmiş bir gödeye sahip. Bu elektronik sigaranın likit tankı likit kapağının üstünden rahatlıkla doldurulabiliyor.

Eleaf iJust S’i özel kılan bir başka şey de bu elektronik sigaranın 3000 MAh’lık bir bataryaya sahip olması. Elektronik sigaranın paslanmaz çelikten üretilmiş olan gövdesinde bulunan mikro usb girişi sayesinde rahatlıkla şarj olabilen 3000 MAh’lık batarya, Eleaf iJust S’i günlük kullanım için son derece ideal bir elektronik sigara modeli haline getiriyor.Eleaf iJust S, performansı ile sizleri hayrete düşürecek olan bir elektronik sigara modelidir. Bu elektronik sigaraya sahip olduğunuzda cihazın size sağladığı buharın yoğunluğuna siz bile inanamayacaksınız.

 

Wismec Reuleaux 2/3

wismec-reuleaux-rx2-3-200w-mod-tfv8-elektronik-sigara-02

Eğer sahip olduğunuz mod elektronik sigaranın aynı zamanda gösterişli bir gövdeye sahip olsun istiyorsanız Wismec Reuleaux 2/3 mod’ u rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Farklı renk seçeneklerine sahip olan Wismec Reuleaux 2/3, gövdesi ve atomizeri ile tipik bir mod elektronik sigaradır.

Wismec Reuleaux 2/3 elektronik sigara modelini iki veya 3 adet 18650 pil ile kullanabilirsiniz. Wismec Reuleaux 2/3 elektronik sigara modelinin özel kapağı, sizlerin iki veya daha fazla şarjlı pil kullanabilmenizi  sağlıyor. Farklı renk seçeneklerine sahip Wismec Reuleaux 2/3 elektronik sigara modelinin gövdesinde aynı zamanda bir adet  OLED ekran bulunur. Bu ekran sayesinde mod elektronik sigara ile ilgili her türlü ayarlamayı rahatlıkla yapabilirsiniz.

Eğer elektronik sigaranız performans sahibi ve gösterişli bir model olsun istiyorsanız Wismec Reuleaux 2/3 mod elektronik sigara modelini tercih edebilirsiniz.Wismec Reuleaux 2/3 mod elektronik sigara modeli, 510 vidalama sistemine sahip olan her atomizer tank ile rahatlıkla kukllanılabilir. Wismec Reuleaux gerektiğinde 150 Watt’a kadar çıkabilen bir  modeldir.

Smok Osub Mini Kit

100-authentic-smok-osub-mini-40-kit-osubSmok Osub Mini Kit, mekanik mod elektronik sigara tercih etmek isteyen herkesin bir numaralı tercihi olması gereken bir cihaz. Son derece portatif ve sızdırmazlık konusunda diğer modellerden önde olan bir elektronik sigara modeli. Dilendiğinde RBA ile sarılabilen bu elektronik sigara modeli, esigaraevi.net adresinde bulabileceğiniz bir başka kullanışlı ve pratik elektronik sigara modelidir.

Smok Osub Mini Kit tam bir tasarım harikasıdır. Smok Osub Mini Kit in mod elektronik sigara gövdesini elinize aldığınızda bunu kendiniz de görebilirsiniz. Smok Osub Mini Kit mod elektronik sigaranın en iddialı olduğu konulardan bir tanesi de mod cihazın gövde tasarımıdır. Smok Osub Mini Kit  küçük boyutlu bir elektronik sigara modelidir. Mod gövdesinin üzerinde bulunan mikro usb girişi sayesinde rahatlıkla şarj olabilir. Smok Osub Mini Kit 1 adet 18650 pil ile çalışan bir elektronik sigara modelidir. Smok Osub Mini Kit 3 ml’lik bir likit tankına sahiptir. Eğer siz de bir mod elektronik sigara tercih etmek istiyorsanız ve cihazınızın bir tasarım harikası olmasını istiyorsanız, Smok Osub Mini Kit mod modelini tercih edebilirsiniz.

 

Smok Sub Plus Kit

SMOK-OSUB-Plus-80W-Kit

Şık ve iki adet şarjlı pil ile günlük kullanım için son derece ideal olan Smok Sub Plus Kit, 3 ml’lik bir likit tankına sahiptir ve bu likit tankı üstten doldurulur. RBA sarım da yapabildiğiniz son derece kullanışlı bir atomizer tanka sahip olan Smok Sub Plus Kit, oldukça başarılı bir elektronik sigara modelidir.

Smok Sub Plus Kit, 80 Watt’a kadar kullanılabilen bir elektronik sigara modelidir. Bu elektronik sigara modeli özellikle buhar performansı ile öne çıkan bir elektronik sigara olmakla birlikte özellikle VG oranı yüksek likitlerle harika bir deneyim yaşatacak bir elektronik sigara modelidir. Tasarımı ile oldukça başarılı bir elektronik sigara modeli olan Smok Sub Plus Kit son derece şık siyah ve metal renk seçeneklerine sahiptir. Eğer siz de performanslı bir mod elektronik sigara arıyorsanız ve profesyonel bir elektronik sigara kullanıcısıysanız Smok Sub Plus Kit tercih edebilirsiniz.

Kangertech Topbox Mini

kangertechKangertech Topbox Mini mod elektronik sigaralara yeni başlayacak olanların mutlaka tercih etmesi gereken bir cihaz. Son derce küçük ve hafif bir gövdeye sahip olan Kangertech Topbox Mini mod, pratik ve metalden üretilmiş bir gövdeye sahiptir. Bu sayede kullanıcılarının ceplerine veya çantalarına rahatlıkla sığar.

Kangertech Topbox Mini oldukça küçük gövdeli bir elektronik sigaradır. Bir adet 18650 pil ile çalışır. Bir adet şarjlı pil, Kangertech Topbox Mini’ nin  mod elektronik sigara gövdesinin arkasında bulunmaktadır. Buraya rahatlıkla oturan ve enerji sağlayan 18650 pil, Kangertech Topbox Mini’ nin gövdesinde  bulunur ve yine metalden üretilmiş olan bir kapak ile korunur.

Kangertech Topbox Mini aynı zamanda tepesinden doldurulan ve özel hava kanallarına sahip bir atomizer tanka sahiptir. Bu sayede oldukça pratik bir kullanım sunar. Eğer mod elektronik sigaralara başlayacaksanız, Subox Mini oldukça iyi bir başlangıç olabilir. Hafif olması yönüyle de tercih edebileceğiniz bu cihaz, kullanışlıdır. Mod elektronik sigaraların kullanım mantığını anlamak için Kangertech Subox Mini’yi tercih edin. Bu küçük mod elektronik sigara, başarılı bir modeldir ve yaygındır.

Joyetech eGo AIO

ego-aio-elektronik-sigara (1)

 

Pratik ve basit bir cihaz olan Joyetech eGo AIO kullanımı son derece kolay kullanılabilecek olan bir elektronik sigara modelidir. Özellikle elektronik sigaraya ilk başlayacak olanlar tarafından tercih edilmesi gereken bu basit ve kullanımı kolay olan elektronik sigara, fiyatıyla da mutlaka tercih etmeniz gereken bir elektronik sigara modelidir.

 

blog-banner-1

 

Joyetech eGo AIO son derece basit bir elektronik sigara modelidir. Bu elektronik sigarayı çalıştırmak için tek yapmanız gereken şey güç düğmesine basmak. Ardından Joyetech eGo AIO ile harika bir elektronik sigara keyfi yaşayabilirsiniz. Joyetech eGo AIO aynı zamanda likit tankının hemen altında bir adet led lambaya sahiptir ve bu led lamba sayesinde eğlenceli bir kullanım sunar. Kolay taşınabilen gövdesinin üzerinde bulunan mikro usb girişi sayesinde oldukça rahat bir şekilde şarj olabilen Joyetech eGo AIO elektronik sigaralarla yeni tanışan biriyseniz tercih edebilirsiniz veya elektronik sigaraları merak eden ve sigara kullanmaya devam eden yakınlarınıza bu ürünü tavsiye edebilirsiniz.

3 Yorumlar
 1. Reply
  Cem Mayıs 27, 2017 at 9:30 pm

  Smok al85 aldım 1 ay önce şarjı 20-30 gösteriyor şarja takıyorum 50-60 gösteriyor ve 1 saat sonra full gibi gösteriyor fakat çıkarttıgım da 40-50 ye iniyor sorun ne acaba bazende biip biip diye ses geliyor aletten pilim sony vtc5

  • Reply
   Editör Haziran 7, 2017 at 1:33 pm

   Merhaba cihazınızda teknik bir sorun olduğunu düşünüyorum çevrenizde anakart tamiri yapan bir yer varsa götürmenizi öneririm.

 2. Reply
  Koray Haziran 14, 2017 at 6:04 pm

  Cem Bey, daha düşük amperli (0,5A gibi) bir şarj aleti kullanmanız gerekiyor. Akıllı olmayan eski model cep telefonu şarj aleti varsa evinizde denemenizi tavsiye ederim. Şarj süresi biraz uzar ama sağlıklıdır. Ben bu şekilde çözdüm.

Yorum Yap